לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 050-903-0901

הזמן אטרקציה

אנו מודים לך על התעניינותך באחת האטרקציות שלנו

שולחנות משחק לבר מצווה

שולחנות משחק לבר מצווה הם חלק מהדברים שתצטרכו בחגיגות בר המצווה. שולחנות אלה מהווים חלק חשוב ובלתי נפרד מן האטרקציות הקיימות באירועים מסוג זה כבר שנים ארוכות. גם הדורות הקודמים נהנו ממשחקי שולחן שונים הנוגעים לספורט או קזינו, כאשר השולחנות מספקים שעות ארוכות של הנאה לילדים ומבוגרים כאחד אשר מתמודדים אחד מול השני ומתחרים למי יש את הזריזות, מהירות המחשבה והיכולת הטובה ביותר. בעבר שולחנות אלה היה ניתן למצוא באולמות משחק מיוחדים בלבד, אך כיום הילדים והנוער יכולים ליהנות משולחנות אלה בכל מקום בו ירצו לחגוג את יום הולדתם.

שולחנות משחק לבר מצווה ובת מצווה

הילד הגיע למצוות וזה הזמן של ההורים לפנק אותו ולהראות לו כמה הם אוהבים אותו. לאחר סידורי האולם, הקייטרינג והמוזמנים הגיע הזמן לדאוג לפעילות עבור הילדים. שולחנות המשחק נותרו אטרקטיביים ורלוונטיים ברבות השנים, זו הסיבה מדוע FaceIt ממשיכים לספק בכל אירוע את שולחנות המשחק הטובים והמתקדמים ביותר כמו:

  • כדורגל שולחן
  • הוקי אוויר
  • עמדת סנוקר
  • עמדת כדורסל
  • שולחן פינג פונג

השולחנות מאפשרים להתחרות ביחידים או בזוגות, לעשות טורנירים ומתאימים לכל גיל ולכל מין. מכיוון שמשחקים אלה אינם זמינים לאנשים במהלך רוב חייהם, הם הופכים לאטרקציה המרכזית בכל אירוע ומושכים אליהם תשומת לב רבה. זו הסיבה מדוע אנו ממליצים להזמין לפחות 2 עמדות מכל סוג.

FaceIt השולחן המושלם לאירוע שלך

FaceIt ישמחו להתאים עבורכם את שולחן המשחק הטוב ביותר לאירוע. יחד נבין את אופי האירוע וסוג הקהל שיגיע, נבנה קונספט ורעיון אשר יוביל את האירוע, נבחר את האטרקציות והפעילויות הרלוונטיות ביותר ונדאג להעניק לכם את השירות האישי והמקצועי ביותר בתחום. הצוות שלנו הוא צוות משפחתי, שמח ואנרגטי אשר מעניק לכל אירוע ערך מוסף יוצא דופן. את העמדות נרכיב ונפרק במהירות, נשמור על רמה גבוהה של אסתטיקה ולא נדרוש שום מקדמה. את התשלום תעבירו לנו רק בתום האירוע המוצלח.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית שלחו לנו ותענו בהקדם:

אולי יעניין אותך גם

חברת בניית אתרים חברת בניית אתרים