לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 050-903-0901

הזמן אטרקציה

אנו מודים לך על התעניינותך באחת האטרקציות שלנו

פעילות גיבוש צוות

מתכננים יום גיבוש? אטרקציות כבר הכנתם?

כשמתכננים יום גיבוש, "התיק" העיקרי הוא: במה להעסיק את החבר'ה? ככה זה, אנשים לא מתגבשים מאליהם. האינטראקציה מתרחשת כשיש להם משימות משותפות, משחקים תחרותיים, הנאות, השגת יעדים, או במילה אחת: פעילויות! הפעילויות הן שיוצרות בסופו של דבר את חוויית הגיבוש.

איזה פעילויות? אל תשברו את הראש!

כך או אחרת, לתכנן יום גיבוש לצוות זו חתיכת לוגיסטיקה. זה כרוך באינספור בחירות ותיאומים – למצוא מקום מתאים, לפרסם את האירוע, לקבל אישורים, להזמין כיבוד, לדאוג לאבטחה ועוד ועוד ועוד. בפייסיט אנחנו יכולים להקל עליכם באישיו המרכזי – פעילות הגיבוש לצוות. יש בידינו את הפתרונות העדכניים והמוצלחים ביותר לפעילויות גיבוש, ואנו המומחים בהתאמת פעילויות ספציפיות לכל מטרה.

תשאירו לנו את כל הפעילות

בפייסיט יש לנו את המומחיות, הניסיון והציוד המתאים לפעילויות לימי גיבוש. בשלב ראשון אנו נפגשים איתכם, לומדים את הצרכים והיעדים שלכם, ובהתאם לכך מציעים לכם תכנית פעילות מובנית. ביום המפגש אנו מגיעים אל השטח עוד לפניכם, ממקמים את כל עמדות הפעילות ומחכים למשתתפים באירוע. כשהאירוע מתחיל אנו נמצאים במקום כדי להפעיל אטרקציות, לפקח ולכוון את כולם.

ויש לנו תפקיד גם אחרי שהמפגש מסתיים….

זה התפקיד האהוב עלינו: לשמוע מכם עד כמה היה מוצלח, איך הצוות נהנה, איזו חוויה הייתה לכולם, וכמה שאתם שמחים ששיתפנו פעולה.

מחכים לשוחח איתכם, ומוכנים להעניק לכם את המיטב שלנו

התקשרו אלינו 050-9030901

LET'S FACE IT – אין כמו פעילויות הגיבוש שלנו

פעילות גיבוש צוות

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית שלחו לנו ותענו בהקדם:

חברת בניית אתרים חברת בניית אתרים