לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 050-903-0901

הזמן אטרקציה

אנו מודים לך על התעניינותך באחת האטרקציות שלנו

פעילויות לבר-בת מצווה

פעילויות לבר-בת מצווה? תזרקו את "התיק עלינו

אחד הדברים הכי אבסורדיים ומצד שני גם הכי נפוצים הוא כאשר אירוע בר-בת מצווה מתקרב, ובמקום ליהנות מהעניין – אתם בלחץ!!! מצד אחד זה מובן כי אתם מבינים שכל "התיק" נופל לכם על הכתפיים: לתאם עם האולם, לבחור קייטרינג, לקנות בגדים, להזמין צלם, והכי חשוב – להזמין פעילויות. ולא סתם פעילויות, אלא כאלה שירתקו את הילדים וישמחו בעיקר את הילד או הילדה שלכם. אז בואו נסגור את זה מעכשיו: תיק הפעילויות? עלינו!

מה מיוחד בפעילויות לאירועים של פייסיט?

החדשנות – אנחנו חיים את עולם האטרקציות והגימיקים לאירועים, מתעדכנים, רוכשים ומכניסים לסל שלנו כל חידוש שיוצא לשוק.

  • המגוון וההתאמה – יש לנו פעילויות מגוונות לכל הגילאים (כן, בהחלט, גם המבוגרים יכולים להשתתף) ומכל הסוגים. הפעילויות מותאמות לאופי האירוע ולמיקומו, לאופי של הילד החוגג ולדרישותיו, להרכב החברים הצעירים (בנים, בנות, שובבים, חנונים – מה שתגידו).
  • עושר הפעילויות – המגוון הרב כולל קשת של פעילויות לבר-בת מצווה: שולחנות משחק, קונסולות משחק, פעילויות ספורט, פעילויות מוסיקה, פעילויות תחרותיות כמו WIPEOUT, הוקי אוויר, מתנפחים, משחקי קזינו לאירועים, מסכי מולטימדיה חדשניים, אטרקציות טכנולוגיות כמו תא צילום, משקפי מציאות מדומה, סימולטור נהיגה ועוד ועוד.
  • איכות הפעילויות – הפעילויות שלנו אטרקטיביות מאוד, ממגנטות אליהן את הילדים, ומפנות זמן איכות ל"גדולים" שיכולים ליהנות מהאירוע ללא דאגות וטרדות.
  • הילד/ה במרכז – הפעילויות מתקיימות באופן כזה שילד הבר מצווה או ילדת בת המצווה יהיו תמיד בפוקוס, במרכז, באור הזרקורים, ושהכול יתנהל סביבם.
  • המפעילים מקצועיים – צוות פייסבוק מורכב ממפעילים מקצועיים ומנוסים, שעובדים עם ילדים. החבר'ה שלנו יודעים בדיוק כיצד לנהל את העניינים – גם להלהיב את הילדים וגם לשמור על הסדר והאווירה הנעימה.

והכי חשוב – כולם משחקים

כשצוות פייסיט אחראי על פעילויות בר-בת מצווה, אין מצב שילד או ילדה יישארו בצד מבלי להשתתף בהפנינג. ראשית, בגלל איכות המשחקים כולם רוצים להשתתף. שנית, מכיוון שאנחנו מקפידים לשתף את כולם, אנו מונעים מצב של תסכולים ופניות להורים, ומאפשרים לאירוע לזרום בכיף.

כל מה שנותר הוא להמתין לטלפון שלכם ולהתחיל לתכנן פעילויות אטרקטיביות

התקשרו אלינו לקבלת פרטים והצעה 050-9030901

LET'S FACE IT – אין כמו הפעילויות שלנו

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית שלחו לנו ותענו בהקדם:

חברת בניית אתרים חברת בניית אתרים