לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 050-903-0901

הזמן אטרקציה

אנו מודים לך על התעניינותך באחת האטרקציות שלנו

משחקים לבת מצווה

משחקים לבת מצווה הם מסוג הדברים שהורים שוברים עליהם את הראש בתקופה שקודמת לבת המצווה של בתם. ברור לכולם כי יש לתכנן חגיגה ראויה ונראה כי הילדים מתחרים אחד בשני בשאלה למי היתה את הבת מצווה הטובה ביותר. אתם ההורים וודאי לא נמצאים בתחרות מול אף אחד אך עדיין תרצו לוודא כי ילדתכם תצא מאושרת מהיום הזה ותרגיש את האהבה שלכם בכל רגע ורגע. לאחר שתבחרו אולם וקייטרינג יגיע הרגע לחשוב כיצד מעסיקים כמה עשרות נערים ונערות נמרצים ותוססים. הפתרון לכך הוא פניה לחברה אשר מספקת אטרקציות שונות לאירועים.

FaceIt – משחקים לבת מצווה 

כל ילדה אוהבת לדאוג לטיפוח שלה ולשנות את המראה החיצוני שלה, במיוחד כשהשינוי נעשה בידי אשת מקצוע. לצורך כך FaceIt הכינו מספר דוכנים המיועדים במיוחד לשמח את הבנות שיגיעו לערב המיוחד :

  • עמדת מניקור לאירועים – עמדה בה הציפורניים של הבנות יעברו טיפול מיוחד מאת מומחית למניקור
  • עמדת קליית צמות – אם הילדה תמיד חלמה על ראש מלא בצמות יפיפיות, עכשיו היא תוכל לעשות זאת.
  • עמדת פול מון – שתי מאפרות מקצועיות יצבעו ויקשטו את הבנות בצבעי פנים וצבעי גוף זוהרים בחושך. יחד עם עמדה זו יגיעו שני תותחי אולטרה ובלונים זוהרים שיפוזרו ברחבה. ברגע שהאולטרה תידלק צפוי לכם מחזה מרהיב עיניים ואווירה יוצאת דופן.

גימיקים לכל מטרה

לכל אירוע יש את הקהל שלו ואת המטרה שלו. זו הסיבה מדוע אנו עושים בירור מקיף ובודקים מה נוגע לילד שלכם, מהם התחביבים וההעדפות שלו וכיצד הוא מדמיין את האירוע. בהתאם לכך נוכל לבחור את הגימיקים והאטרקציות הטובות ביותר.

אנו מספקים גם גימיקים למבוגרים עבור אירועים משפחתיים, אירועי פרישה ואירועי חברה רשמיים. השירות שלנו ניתן בכל הארץ, נשמח להעניק לכם יחס חם אישי ומקצועי מן הפגישה הראשונה ועד אחרון האורחים המאושרים.

משחקים לבת מצווה

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית שלחו לנו ותענו בהקדם:

אולי יעניין אותך גם

חברת בניית אתרים חברת בניית אתרים