לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 050-903-0901

הזמן אטרקציה

אנו מודים לך על התעניינותך באחת האטרקציות שלנו

משחקים לבר מצווה

כל נער מחכה ליום בו הוא יחגוג 13 שנים ויהפוך לחתן בר המצווה. יום הולדת זה הוא מיוחד במינו ודורש מאיתנו לציין אותו באופן חגיגי אשר ייזכר לזמן רב. משחקים לבר מצווה הם חלק חשוב מן החגיגה ומהווים את האטרקציה של האירוע. משחקים אלה יעסיקו את החברים מהשכבה, יספקו להם שעות הנאה ארוכות ויפתחו פתח לחברויות חדשות. כאשר היום המיוחד של ילדכם נמצא באופן זהו הזמן שלכם ההורים להתחיל לחשוב על מיקום האירוע והפעילויות בהן תהיו מעוניינים. על מנת להסיר מכם חלק מהעבודה תוכלו לפנות לחברה המתמחה במתן פתרונות לאירועים.

יוצאים מהקופסא עם משחקים לבר מצווה 

הפעילויות הסטנדרטיות של ימים עברו כבר לא מספיקות לילדים של היום. אם בעבר היה ניתן להסתפק במשחקי חברה ומוסיקה הרי שהיום כל ילד רוצה באירוע שלו עמדות פלייסטיישן, עמדות צילום בטכנולוגיה מתקדמת ועמדות לצבעי פנים. 

FaceIt יודעים מה ילדים אוהבים. אנו מקפידים להישאר מעודכנים בכל החידושים בעולם האטרקציות ותמיד נמצאים עם היד על הדופק בכל הנוגע לאופנות החדשות.

כיום כמעט בכל בית תמצאו קונסולה כזו או אחרת המאפשרת לילדים להתחרות אחד נגד השני במשחקים שונים. הבחירה בין הקונסולות היא קשה לכן החלטנו פשוט לבחור בכולן. עמדות המולטימדיה של FaceIt כוללות שלל משחקים עבור:

  • פלייסטיישן
  • ווי
  • אקס בוקס
  • ציוד נלווה כמו שטיח ריקוד וכלי נגינה עבור Guitar Hero

הדרך לאירוע בלתי נשכח

הדרך לאירוע בלתי נשכח עוברת דרך FaceIt. החברה בעל וותק רב וניסיון עשיר בהפעלת כל סוגי האירועים, מבר מצוות ועד אירועי חברה גדולים. הפעילויות שלנו מתאימות לילדים ומבוגרים כאחד, מספקות שעות רבות של הנאה ומאוישות על ידי אנשי צוות מקצועיים ואמינים. אנו מקפידים על איכותם הגבוהה של הדוכנים והציוד שאנו מביאים איתנו, מקפידים על כל נהלי הבטיחות ומוודאים כי ההקמה והפירוק יתבצעו במהירות, יעילות ובהתאם לסיכום עם הלקוח.

משחקים לבר מצווה

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית שלחו לנו ותענו בהקדם:

אולי יעניין אותך גם

חברת בניית אתרים חברת בניית אתרים