לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 050-903-0901

הזמן אטרקציה

אנו מודים לך על התעניינותך באחת האטרקציות שלנו

מראת סלפי לחתונה

מראת סלפי לחתונה

אנחנו רגילים כי בכל אירוע יש לנו מספר דרכים מוכרות להצטלם. האחת היא בכוחות עצמנו בפלאפון, השניה היא באמצעות צלם האירוע והשלישית היא בעזרת תא צילום מיוחד. אך האם שמעתם פעם על מראה בטכנולוגיה מתקדמת שיודעת לצלם ? הכירו את מראת הסלפי. מראת סלפי נראית כלפי חוץ כמראה רגילה אך בעצם מדובר במראה מתקדמת ואינטראקטיבית אשר יודעת לצלם אתכם ברגע שתרצו ומאפשרת להוסיף אפקטים שונים ואנימציה לכל תמונה. לאחר שתסיימו את העריכה תוכלו להדפיס אותה או להעלות אותה למדיות החברתיות השונות כמו פייסבוק ואינסטגרם.

צילום יוצא דופן – מראת סלפי 

FaceIt ישמחו להציע לכם מגוון פעילויות ואטרקציות מיוחדות ומתקדמות. בתחום הצילום אנו מביאים איתנו את הטכנולוגיות החדישות ביותר ובנוסף למראת הסלפי תמצאו אצלנו מסך לבן ומסך ירוק לאירועים. המסך הלבן יצור רקע מעניין לצילום ויאפשר לכם להוסיף גם פריטים שונים לכל תמונה על מנת לעשות אותה צבעונית במידת האפשר. מסך ירוק יאפשר לכם להצטלם ולהוסיף ברקע כל דבר העולה על דעתכם, החל מיערות האמזונס ועד מגדל אייפל. 

בנוסף לתמונות אנו נדאג גם לשעשע אתכם במגוון משחקים המיועדים לילדים ומבוגרים כאחד :

  • משחקי שולחן
  • עמדות מולטימדיה וקונסולות
  • משקפי מציאות מדומה
  • שטיחי ריקוד ועמדות רוק עם כלים ייעודיים
  • עמדת קליית צמות
  • ועוד

המתכון לאירוע מושלם – FaceIt

FaceIt אטרקציות לאירועים ישמחו לקחת חלק ביום המרגש שלכם. אנו עוסקים הן באירועי חברות ועסקים והן בכל סוגי האירועים הפרטיים כמו בר מצוות וימי הולדת, חינות, בריתות ואירועים משפחתיים. הדוכנים שלנו מאוישים על ידי אנשי צוות מקצועיים ומיומנים אשר מעניקים שירות חם ואישי לכל אחד מן הנוכחים. אנו מקפידים להשתמש בציוד האיכותי והמתקדם ביותר על מנת לעמוד בסטנדרט הגבוה שהצבנו בכל אירוע אליו הגענו במשך שנות פעילותנו.

מראת סלפי לחתונה

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית שלחו לנו ותענו בהקדם:

אולי יעניין אותך גם

חברת בניית אתרים חברת בניית אתרים