לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 050-903-0901

הזמן אטרקציה

אנו מודים לך על התעניינותך באחת האטרקציות שלנו

מסך לבן לחתונה – החיוכים עליכם, המסך עלינו

בשעה שאירועים רבים, וחתונות בעיקר, נראים אותו הדבר, הפתרון אשר יצליח לייחד את החתונה שלכם מגיע סוף סוף לארץ – מסך לבן לחתונה. במידה ולא הכרתם אותו עד כה, ללא ספק הגיע הזמן להתחדש בהיכרות עם האטרקציה אשר סחפה את כל האירועים מסביב לעולם. המסך הלבן הוא למעשה מעין סטודיו נייד, אשר יאפשר לכם ולאורחים שלכם לקבל למזכרת את התמונות המיוחדות ביותר בשעה שהן נראות כאילו ונלקחו מתוך מגזין אופנה נחשב.

מסך לבן לחתונה זו הדרך המושלמת לפנק את כל האורחים שלכם בעזרת הענקת אפשרות לצילומי סטודיו מקצועיים. מלאכת הצילום שמורה לצלם מקצועי ומיומן אשר יצליח להפיק כל תמונה ותמונה בצורה המקצועית ביותר. הכנסה של סטודיו נייד ומקצועי לאירוע החתונה שלכם ללא ספק יכניס נופך מיוחד לאווירה אותה אתם מבקשים ליצור.

את המסך ניתן יהיה להקים באזור קבלת הקהל או להפעיל אותו למשך כל האירוע לצד רחבת הריקודים. לצדו יעמוד שולחן עמוס באביזרים שונים אשר האורחים שלכם יוכלו לצרף לצילומים שלהם. כל מה שנותר לכם זה לעמוד בפוזה המועדפת עליכם, לחייך חיוך גדול ולחכות לפלאש.

הקרבה של המסך לרחבת הריקודים מעמידה אותה בלב ליבו של כל האקשן. כך כל מי שמעוניין יכול לקפוץ לרגע להצטלם, לקבל יחס של כוכבי קולנוע ולחזור לרקוד בדיוק בזמן לשיר האהוב.

אטרקציה מושלמת לחתונה בלתי נשכחת

פיתוח התמונות אשר צולמו עם מסך לבן יתבצע בצורה מקצועית ומדויקת, כך שכל תמונה אשר נדפיס תהיה באיכות הטובה ביותר ולא תדהה לאורך זמן. זוהי אחת הדרכים המקוריות ביותר לתעד את החברים, קרובי המשפחה ושאר האורחים היקרים שלכם בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. אנו בחברת פייס – איט נשמח לסייע לכם להפוך את היום המאושר ביותר בחייכם לחוויה בלתי נשכחת באווירה הקסומה והיוקרתית מכל.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית שלחו לנו ותענו בהקדם:

אולי יעניין אותך גם

חברת בניית אתרים חברת בניית אתרים