לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 050-903-0901

הזמן אטרקציה

אנו מודים לך על התעניינותך באחת האטרקציות שלנו

לאיזה סוג אירוע מתאים מסך ירוק לאירועים ?

מסך ירוק לאירועים

מסך ירוק לאירועים הוא הרבה מעבר למה שהוא נשמע. זוהי עמדת צילום מקצועית בה אתם והאורחים שלכם יכולים להתגנדר עם מגוון אביזרים, לבחור את הרקע האהוב עליכם ולהצטלם בכל צורה שתרצו, עושים שופינג בניו יורק, יושבים לקפה ברומא, או אפילו הולכים על השטיח האדום עם החברים האהובים. באטרקציית הצילום הזו, העולם כולו במרחק נגיעה.

המסך הירוק הוא חוויה מיוחדת שיכולה להתאים לכל סוגי האירועים, כי מאתנו לא רוצה תמונה איכותית בין הכוכבים? בעולם אשר מתעד כל צעד ואירוע משמח בתמונות מיוחדות, הרי שזו ההזדמנות שלכם לאפשר לאנשים היקרים לכם מכל לקבל את התמונות המיוחדות ביותר.

באירועים משפחתיים כמו חתונה, בר או בת מצווה ואפילו ברית, זוהי האטרקציה אשר יכולה להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח. כל האורחים, בכל גיל נהנים מהתוצאה ומגיעים להצטלם שוב ושוב, הנכדים עם הסבתא, החברים הקרובים וכמובן שהמארגנים של האירוע. כולם באים להצטלם ויוצאים עם מזכרת יצירתית ומיוחדת בה הם הכוכבים האמיתיים.

גם באירועי חברה ומסיבות חג לעובדים מסך ירוק לאירועים יכול להיות הכלי שיצליח לשדרג את האירוע שלכם בכמה רמות. זוהי דרך נפלאה לדבר אל ליבם של לקוחות פוטנציאליים ולהיעזר בתמונות כבתור כלי שיווק יצירתי וחדיש.

אטרקציית צילום מיוחדת

אין צל של ספק, מסך ירוק לאירועים הינו חוויית צילום שונה לחלוטין מכל מה שהיינו רגילים אליו עד כה. בעת הצילום כל אחד יכול להיות מי שהוא תמיד חלם עליו, אסטרונאוט, כוכבת טלוויזיה או חיית מסיבות פרועה. המסך הירוק הוא עמדה חדשה, מלהיבה ומושקעת אשר עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ומאפשר את הפקת התמונות היצירתיות והאיכותיות ביותר. אנו בחברת אייס – איט נשמח לקחת חלק בחגיגות שלכם ולהעניק לכל האורחים שלכם את המזכרת האידיאלית אשר ללא ספק תצליח להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית שלחו לנו ותענו בהקדם:

אולי יעניין אותך גם

חברת בניית אתרים חברת בניית אתרים