לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 050-903-0901

הזמן אטרקציה

אנו מודים לך על התעניינותך באחת האטרקציות שלנו

כל מה שרציתם לדעת על מסך לבן לאירועים

מסך לבן לאירועים מאפשר לכל אורח לקבל את המזכרת המושלמת מהאירוע המשמח שלכם. מסך לבן למעשה משמש בתור סטודיו צילום נייד ובעזרתו ניתן לשדרג כל אירוע, כך שכל מזכרת ממנו תיראה כאילו ונלקחה הרגע ממגזין אופנה יוקרתי. מסך לבן לאירועים הוא ללא ספק האטרקציה האידיאלית אותו חיפשתם. הוא יכול להתאים לכל סוג של אירוע ולכל הגילאים, שהרי הוא נועד להנציח רגעים מאושרים, שהם מנת חלקו של כל אורח באירוע שלכם.

בעידן הסלפי והמדיה החברתית, אין מי שהצילום לא הפך להיות לחלק בלתי נפרד מחייו. אך כמה מאתנו באמת יכלו להגיע לסטודיו לצילום בכדי להפיק בוק מקצועי? הקסם האמיתי שתוכלו להשיג בעזרת מסך לבן לאירועים הוא הענקה של התמונה המושלמת לכל אורח ואורח.

עמדת מסך לבן לאירועים תמיד נמצאת במרכז תשומת הלב של כל אירוע, בין אם מדובה בבר או בת מצווה, חתונה או אפילו אירוע חברה, הרי שזו ההזדמנות של כל אחד ואחת מאיתנו להפוך לדוגמנים לרגע ולקחת הביתה את העדות לכך.

עמדת הצילום עצמה ממוקמת במקום אסטרטגי ברחבת האירוע, כך שכל אדם יוכל לגשת ולהצטלם ברגע שיבחר. העמדה מצוידת ברקע לבן ומספר פלאשים, אלו יבטיחו כי התמונה המתקבלת תהיה באיכות הטובה ביותר. על מנת שהתמונה באמת תהיה מוצלחת, את העמדה יתפעל צלם מקצועי ומנוסה. פיתוח התמונות עצמן הוא פיתוח מקצועי לכל דבר ומבטיח כי כל אורח מצולם יקבל את התמונה האיכותית ביותר.

החופש ליהנות

אירועים הם ההזדמנות המושלמת להירגע מהשגרה הלחוצה של היום יום ולאפשר לעצמכם ליהנות מהרגע הנוכחי, לחלוק את אושר של בעלי השמחה וכמובן לעשות פרצופים למצלמה כדי לא לשכוח לרגע את החוויה המושלמת בה זכיתם להשתתף. חברת FaceIt מעמידה לבחירתכם מגוון עצום של אטרקציות שיכולות להתאים לכל סוג של אירוע. הצוות המקצועי והמיומן שלנו ישמח לעמוד לשירותכם לכל אורך הדרך ולסייע בהתאמת הפעילויות והאטרקציות המתאימות ביותר לאופי האירוע שלכם.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית שלחו לנו ותענו בהקדם:

אולי יעניין אותך גם

חברת בניית אתרים חברת בניית אתרים