לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 050-903-0901

הזמן אטרקציה

אנו מודים לך על התעניינותך באחת האטרקציות שלנו

הפקת בר מצווה

בר מצווה בפתח? בת מצווה מתקרבת? אנחנו כאן!

בר מצווה או בת מצווה זהו אירוע מאוד חשוב ומרגש בחיים – גם לילדים שחוגגים וגם לכם ההורים. כן כן, גם אנחנו הורים וגם אנחנו יודעים כמה כסף צריך להשקיע בכזה אירוע, כמה דאגות יש מסביב שהכול יהיה בדיוק כמו שאתם רוצים, שהילד שלכם יהיה הכי מאושר בעולם, שכל החברים מהכיתה ייהנו – בקיצור שתהיה חוויה שתיזכר בעונג. כל זה יקרה אם תשימו את הפקת האירוע בידיים הנכונות. בפייסיט תפגשו ותלחצו ידיים מנוסות, שכבר הפיקו מאות אירועים וקיבלו אלפי מחמאות. אנחנו כאן בשבילכם.

הפקת בר מצווה זה לא משחק – זה הכול!

בפייסיט אנחנו לוקחים את ההפקה בשיא הרצינות והקפדנות. נכון שיש לנו אטרקציות וגימיקים שעושים את העבודה, אבל הם לא יפעלו בצורה מושלמת בלי יד מכוונת. לכן, אנחנו לא סתם מגיעים לאירוע ופורשים משחקים ועמדות בשטח. אנחנו מתכננים איתכם ועם הילד/ה את האירוע, בוחרים אטרקציות במינון ובסוג המתאים, מגיעים לשטח מבעוד מועד ומתקינים כל מה שנדרש. כשהאירוע מתחיל אנחנו שם בשבילכם – ניצבים בכל תחנה, מתזמנים בדיוק מתי לקרוא לילדים לאטרקציות ומתי להחזיר אותם לחלקים אחרים של האירוע, ודואגים שכל ילד יגיע לכל עמדה ומשחק, כך שכולם יחוו כמה שיותר כיף. התפקיד שלנו אינו מתחיל ונגמר במשחק זה או אחר, אלא קשור בניהול הערב עצמו.

צוות פייסיט לא ינום ולא יישן

באירוע בר-בת מצווה אנחנו כמו "האח הגדול" – עינינו פקוחות לרווחה. צוות פייסיט מורכב ממפעילים מקצועיים שקשובים לילדים, ומיומנים בהפעלת האטרקציות. לאורך כל האירוע, אנחנו מפקחים על הזרימה בין האטרקציות ומתאימים את הפעילות לשלבי האירוע השונים.

התפקיד שלנו הוא להפיק – התפקיד שלכם הוא ליהנות

בפייסיט אנחנו מאמינים שאירוע מוצלח נמדד במידת ההנאה של בעליו. לא רק מאמינים אלא גם מקפידים לוודא שזה מה שקורה בשטח. אירוע בר-בת מצווה שייך גם לילד או לילדה שחוגגים וגם להורים שמשקיעים, ולנו חשוב שכל השותפים האלה לשמחה יהיו כמה שיותר מרוצים. לכן, אנו משחררים אתכם מכל דאגה, ומפעילים שליטה מלאה ורדאר קבוע. חשוב לנו (לא פחות מאשר לכם) שהאירוע יופק להנאת כולם, ושהכול יתנהל בדיוק כמו שרציתם מבלי שתתעייפו ותטרחו. ההצלחה הגדולה ביותר שלנו היא אותם לקוחות שחוזרים אלינו עם משוב חיובי ומפרגן, מספרים לנו עד כמה האורחים שיבחו את האירוע, ומתפעלים מהעובדה שמדד הפופולאריות של ילד בר המצווה או ילדת בת המצווה עלה בצורה משמעותית. בקרוב אצלכם!

אנחנו נדאג לכל – יש רק דבר אחד שאתם צריכים לעשות:

להתקשר אלינו 050-9030901

LET'S FACE IT – אין כמו הפקת בר-בת מצווה שלנו

הפקת בר מצווה

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית שלחו לנו ותענו בהקדם:

חברת בניית אתרים חברת בניית אתרים