לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 050-903-0901

הזמן אטרקציה

אנו מודים לך על התעניינותך באחת האטרקציות שלנו

הדרך הבטוחה אל עבר אירוע חברה בלתי נשכח

אירוע חברה, מכל סוג שהוא יכול לענות בצורה נהדרת על מספר מטרות חשובות. הוא מאפשר לעובדים שלכם לתקשר במרחב כיפי אחד עם השני. האירוע השמח והחגיגי אשר אתם מארגנים לכבוד העובדים שלכם יחזק את הקשר הרגשי שלהם עם החבר וייצור תחושת מחויבות חדשה וחזקה יותר לחברה בה הם עובדים. משב הרוח החדש אשר תצליחו להביא בעזרת אירוע חברה יכול לחזק את תחושת השייכות והמחויבות של העובדים לחברה ולשפר את התפוקה שלהם בעתיד.

אירוע חברה זהו חלק בלתי נפרד מהתנהלות והחיים הסדירים של כמעט כל גוף עסקי או מוסדי בישראל. האירועים השונים יכולים להיות מסיבות לחג, אירועי סוף שנה ואפילו פעילויות לצורך קידום מכירות או גיבוש צוות. לצורך הפקת האירוע בצורה מוצלחת יהיה עליכם לבחור את האטרקציות המבדרות והמיוחדות ביותר.

  • אירועי קונספט – אלו יכולים לכלול הפעלות ופעילויות שונות אשר סובבות סביב קונספט מסוים. ערב משחקי קזינו, אירוע ספורטיבי או אפילו אירוע מוזיקלי.
  • פעילויות משפחתיות – אנשי משפחה רבים בוודאי מועסקים בחברתכם, על כן בעת ארגון אירוע לכלל העובדים, מומלץ למצוא פעילויות אשר יוכלו להתאים גם לבני משפתחם של העובדים שלכם, מתקנים מתנפחים יכולים להיות אופציה מקפיצה ומלהיבה גם לילדים שישתתפו באירוע.
  • גיבוש צוות – בכדי ליצור גיבוש אמיתי בקרב העובדים שלכם יהיה עליכם לבחור בפעילות שתאפשר שיתוף פעולה ואולי גם מעט תחרותיות בין הצוותים השונים. ניתן לעשות זאת באמצעות שולחנות משחק או עמדות מולטימדיה.

יציאה מהשגרה

בעוד רובנו מעבירים את רוב שעות היום במשרד, הרי שהפוגה קצרה מהעבודה יכולה לעשות רק טוב. לצאת מהשגרה היומיומית ולברוח לרגע מהערימות של הניירת והטלפונים של פוסקים לרגע. זוהי הזדמנות נפלאה להכיר מחדש את צוות העובדים שלכם ולסייע להם להתגבש בצורה טובה יותר הרחק מסביבת העבודה המוכרת. אנו בחברת FaceIt מתחייבים להעניק לכם את מלוא תשומת הלב ולסייע בבחירת הפעילות שמתאימות ביותר לאופי האירוע שתבחרו.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית שלחו לנו ותענו בהקדם:

אולי יעניין אותך גם

חברת בניית אתרים חברת בניית אתרים