לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 050-903-0901

הזמן אטרקציה

אנו מודים לך על התעניינותך באחת האטרקציות שלנו

גימיקים לבר מצווה

בר-בת מצווה זו זכות – גימיקים זו חובה!

לא עובר יום שאנחנו לא שומעים משפט כמו: "הילד רוצה משהו מיוחד לבר מצווה", או "הילדה מבקשת גימיקים שווים לאירוע". כן, ככה זה בעידן שלנו. בגיל 12-13 הילדים שלנו כבר ראו ושמעו הכול, והם רוצים שאצלם באירוע זה יהיה אחרת, שכולם ידברו על החגיגה שלהם, שיהיה הכי מיוחד. לכן זה פשוט בלתי נמנע – בלי גימיקים לבר-בת מצווה זה לא יעבוד!

איזה גימיקים לבר-בת מצווה מעניינים אתכם?

הייתם מוזמנים לאחרונה לאירוע בר מצווה או לחגיגת בת מצווה? אם כך ללא ספק נתקלתם בכל מיני אטרקציות וגימיקים לאירועים. השאלה היא מה מדבר אליכם, או יותר נכון – מה מדבר לילד או לילדה שלכם, והכי נכון – מה מדבר לחברים שלהם? כי מגוון הגימיקים של פייסיט הוא באמת גדול, אלא שהחוכמה היא להתאים לאירוע שלכם את האטרקציות והגימיקים שיקפיצו את האירוע הספציפי. לכן, בשלב ראשון נשב איתכם, נבדוק מה אתם אוהבים, נכיר את כוכב/ת הבר-בת מצווה, ונייעץ לכם איזה גימיקים כדאי לבחור.

בפייסיט יש את הכל – וברמה הכי גבוהה!

הגימיקים שלנו לאירועי בר-בת מצווה מקיפים את כל תחומי העניין והכיף של בני הנוער. אנחנו מתחדשים ללא הפסקה בקונסולות משחק מתקדמות שהם אוהבים, במסכי מולטימדיה מרתקים, בשולחנות משחק החדישים ביותר, בעמדות ספורט, בכל מיני גימיקים מגניבים כמו משקפי מציאות מדומה, סימולטור נהיגה, תא צילום, הוקי אוויר ועוד ועוד. היתרון שלנו הוא באיכות המוצר ובאיכות ההפעלה. גם אם לא כל בוקר אנחנו מתעוררים וממציאים את הגלגל, גם אם יש חברה אחרת עם אותם גימיקים – בפייסיט אנחנו יודעים להפעיל אותם בצורה מושלמת, לדאוג שכל הגימיקים יגיעו לכולם, למנוע בלגן, ולאפשר לכם לארח את הקרובים שלכם בראש שקט ובידיעה ש"הכל מתקתק".

והכי חשוב, הגימיקים לא יגיעו אליכם לבד

צרו עימנו קשר 050-9030901

LET'S FACE IT – אין כמו הגימיקים שלנו

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית שלחו לנו ותענו בהקדם:

חברת בניית אתרים חברת בניית אתרים