לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 050-903-0901

הזמן אטרקציה

אנו מודים לך על התעניינותך באחת האטרקציות שלנו

אירוע חברה

אירועי חברה הם אירועים החשובים לכל חברה. לכל אירוע מטרה אחרת, חלקם מיועדים לקידום מכירות, חלקם נועדו לציין הישג או אבן דרך כלשהי וחלקם נועדו לגבש את העובדים. כל אירוע חברה, ללא קשר למטרתו, הוא אירוע שצריך לעמוד בסטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים. לעובדי החברה ומנהליה יש ציפיות לאירוע מושקע ואיכותי, כזה המסמל את הערכת הבעלים כלפי עובדיו ולקוחותיו. אירוע שאינו מתנהל בצורה תקינה עשוי לשדר תחושה של זלזול וחוסר רצינות – דבר העשוי לפגוע בפוטנציאל המכירות הצפויות ובתחושותיהם של העובדים.

מפיקים אירוע חברה 

אירוע גיבוש טוב עבור העובדים יכול להיות המפתח להצלחה עסקית בתקופה הקרובה. ערבי גיבוש אלה מטרתם לשפר את היחסים במשרד ולחזק את הקשר בין העובדים לבין החברה. היכרות קרובה יותר עם עמיתיהם לעבודה ויצירה של חוויות חדשות תוביל את העובדים לעבודה פורייה יותר באווירה נעימה וחברית. ההערכה שלהם והזיקה שלהם כלפי המקום תעלה הודות לכך שהושקע בהם אירוע איכותי או פעילות מהנה. 

על מנת לוודא כי עובדיכם מקבלים את הטוב ביותר נשמח לערוך עבורם ערב גיבוש מיוחד ומהנה. צוות פייס-איט מתמחה בקיום אירועי חברה וערבי גיבשו לעובדים וישמח להציע לכם :

  • ייעוץ ותכנון קונספט מיוחד לאירוע. הקונספט יהווה את הבסיס לאירוע וניתן לבחור בקונספטים שונים כמו ערב קזינו, ערב ספורט, ערב מוסיקלי, מסיבת דיסקו וכו’.
  • התאמת פעילויות ואטרקציות בהתאם לקונספט
  • מזכרות מיוחדות מן האירוע אותן יוכלו לקבל העובדים בעזרת השימוש בעמדות צילום, מסכים לבנים וירוקים ועוד.
  • פעילויות לכל המשפחה המאפשרות לעובדים להביא את ילדיהם יחד איתם וליהנות מפעילות משותפת

פייס-איט – החבר הכי טוב של החברה

החברה שלך זקוקה לאירוע טוב ואנחנו נהיה שם כדי לדאוג שזה יקרה. נעמיד לרשותכם את הצוות הבכיר שלנו המיומן בניהול אירועים מסוג זה. כל העמדות והפעילויות יעמדו בסטנדרט איכות גבוה לאחר שנבדקו בקפידה, הורכבו בצורה אסתטית ונוחה והותאמו במיוחד לאירוע שלכם.

אירוע חברה

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית שלחו לנו ותענו בהקדם:

אולי יעניין אותך גם

חברת בניית אתרים חברת בניית אתרים