לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 050-903-0901

הזמן אטרקציה

אנו מודים לך על התעניינותך באחת האטרקציות שלנו

איך בוחרים משחקים לבר מצווה ?

בר מצווה של היום, לחלוטין לא דומה לבר מצווה של פעם. הילדים בין ה 12 – 13 של היום נדמה כי כבר ראו וחוו הכל. על מנת להצליח להלהיב אותם, משחקי חברה פשוטים כבר לא מספיקים. לשמחתנו, ההתפתחות הטכנולוגית של היות מעמידה לרשותנו מגוון עצום של משחקים ופעילויות שיצליחו לדבר אל ליבו של כל ילד. משחקי וידאו אינטראקטיביים, קונסולות משחק שונות, סימולטורים ואפילו משחקים אנרגטיים שיצליחו להלהיב כל אורח.

בחירת משחקים לבר מצווה חייבת להתבצע באופן שקול ומחושב. בעוד המטרה של באירוע הבלתי נשכח של השנה מול עינינו, הרי שיש צורך לבצע התאמה של הפעילויות לאופי האירוע והמשתתפים בו.

  • מה הילדים אוהבים? על התשובה הזו אתם תוכלו לענות יותר טוב מכולם. שהרי אתם מכירים את הבן שלכם ואת חבריו. אתם יודעים מה הם עושים בשעות הפנאי שלהם לאחר בית בספר, כך שבין אם מדובר במשחקי שולחן או עמדות של אקסבוקס, הרי שאתם כבר יודעים מה התשובה.
  • גם לבנים וגם לבנות – זכרו כי לאירוע בר המצווה צפויים להגיע כל ילדי הכיתה והחברים של ילד יום ההולדת. על כן זכרו לכלול פעילויות שיענו על הרצונות של כולם, בין אם מדובר על סימולטור טיסה או שטיח ריקוד מקפיץ.

בר מצווה – כמו חלום!

אירוע בר המצווה המושלם יהיה זה שעונה על רצונותיהם של כל המשתתפים, הילדים, בני הנוער ואפילו המבוגרים. לכאורה נדמה כי הדרך להשגת האירוע המושלם היא כמעט ובלתי אפשרית, אך בדיוק לשם כך חברת FaceIt עומדים לשירותכם. הצוות המקצועי שלנו מוכן ומזומן לסייע לכם בבחירת המשחקים, פעילויות ואטרקציות המלהיבות והטובות ביותר. נשמח לייעץ לכם בנוגע למשחקים שיתאימו ביותר לסוג האירוע שלכם ולאופי החגיגות. לכל שאלה אנו נשמח לעמוד לשירותכם וללוות אתכם במהלך האירוע החגיגי והמשמח שלכם.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית שלחו לנו ותענו בהקדם:

אולי יעניין אותך גם

חברת בניית אתרים חברת בניית אתרים