לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 050-903-0901

הזמן אטרקציה

אנו מודים לך על התעניינותך באחת האטרקציות שלנו

אטרקציות מקוריות לחתונה

מזל טוב! היום הגדול הולך ומתקרב בצעדי ענק ועכשיו זה הזמן הטוב ביותר להתחיל לסגור את כל הפינות הקטנות ולבצע את כל ההחלטות אשר יסגרו את התוכנית לקראת היום המאושר שלכם. מציאת אטרקציות מקוריות לחתונה לעיתים יכול להיות מסע מפרך ולא פשוט כלל. אבל בדיוק בשביל להקל על החיפושים שלכם, איגדנו בפניכם את האטרקציות המלהיבות והמיוחדות ביותר אשר יהפכו בוודאות את האירוע שלכם לבלתי נשכח בקרב כל אורח ואורח.

מגוון עצום של אטרקציות מקוריות לחתונה

אם עד עכשיו לא מצאתם את החוויה המושלמת לחתונה שלכם, להלן ריכוז של אטרקציות מקוריות לחתונה אשר ללא ספק יצליחו ליצור אווירה מקורית ומהנה לכל המשתתפים.

  • מסך ירוק – על רקע ירוק, ממש כמו בסרטים, האורחים שלכם יוכלו להצטלם בכל פוזה שירצו וליצור את התמונה המושלמת על גבי רקע משתנה לבחירתם.
  • מסך לבן – זוהי למעשה עמדת סטודיו ניידת אשר תספק בעבור האורחים שלכם את התמונות המקצועיות ביותר, כך ייווצרו המזכרות הטובות ביותר מהאירוע.
  • תא צילום – תא הצילום מושל את העין בתוך רגע, העיצוב בחדשני והצבעוני שלו מיד ישתלב עם התאורה החיצונית ויאפשר לכל משתתף ליצור את סט התמונות המיוחדות ביותר או להקליט ברכת וידאו באיכות HD לחתן ולכלה לרגל תחילת חייהם המשותפים בתור זוג נשוי.
  • עמדת פול מון הטירוף של פסטיבלים בתיאלנד לא פוסח על אירועי החתונות. זו ההזדמנות שלכם להוסיף קצת צבע לרחבת הריקודים עם כל התאורה והאפקטים הזוהרים ממש כמו בפול-מון בתאילנד.

כל הגימיקים כולם

ארגון חתונה הוא ללא ספק יכול להוות מעמסה, אך לפחות בתחום האטרקציות והגימיקים, אנו בחברת FaceIt נשמח לסייע. נעמיד לבחירתכם מגוון של פעילויות ואטרקציות, מהם נשמח לייעץ בנוגע לאלו אשר יתאימו יותר מכל לאופי האירוע והמשתתפים בו. כך יחד נצליח להפוך את יום החתונה המאושר שלכם לאירוע מרגש ובלתי נשכח!

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית שלחו לנו ותענו בהקדם:

אולי יעניין אותך גם

חברת בניית אתרים חברת בניית אתרים