לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 050-903-0901

הזמן אטרקציה

אנו מודים לך על התעניינותך באחת האטרקציות שלנו

אטרקציות מיוחדות לבר מצווה

בר מצווה הוא גיל חשוב ומשמעותי בחייו של כל אדם. על פי היהדות זהו הגיל בו הילד הופך לגבר וכמובן שהדבר דורש חגיגה גדולה ומכובדת. היום שלכם יתחיל בבית הכנסת שם הילד יקרא את פרשת השבוע וההפטרה, כאשר לאחר מכן תעברו לחגיגה המרכזית עם החברים ובני המשפחה. לא משנה היכן תרצו לערוך את החגיגה – בביתכם, באולם או בפארק – הרי שתצטרכו למצוא אטרקציות לבר מצווה אשר יעסיקו את הילדים.

גיל 13 הוא גיל שדורש מחשבה באשר לאופי הפעילויות באירוע שכן בגיל הזה קשה לעניין את הילדים. על מנת לעמוד באתגר ולהפוך את האירוע לסיפור הצלחה כדאי לפנות לאנשים עם ניסיון בהפקת אירועים מסוג זה.

אטרקציות לבר מצווה והפעלות מקוריות 

אם יש דבר שלא השתנה במהלך השנים האחרונות הוא החיבה של ילדים למשחקי שולחן. נכון, המחשב והקונסולות תופסים חלק נכבד מזמנם של הילדים, אך הם לא יצליחו לעמוד בפיתוי של שולחנות כדורגל, הוקי שולחן, עמדת כדורסל, ביליארד וכדומה. פעילויות אלה כמו גם פעילויות נוספות תוכלו למצוא בחברת FaceIt.

נשמח לספק לאירוע שלכם שלל תוכן מעניין ומקורי הכולל :

  • עמדות קליית צמות
  • עמדות מולטימדיה הכוללות את כל הקונסולות וכל המשחקים החמים
  • שטיח ריקודים ומשקפי מציאות מדומה
  • משחק ווייפאווט לזוגות
  • עמדת קזינו מקצועית שנותנת הזדמנות לילדים להרגיש כמו מבוגרים
  • ועוד

אירועי קונספט עם FaceIt

FaceIt ישמחו לבחור יחד אתכם קונספט נכון לאירוע, כזה שיתאים לקהל הנוכחים לגילם ולטעמיהם. המגוון הגדול שברשותנו והיכולת להתאים את הפעילות הנכונה לכל אירוע היא שהופכת את החברה לסיפור הצלחה. הפעילויות הן אטרקטיביות ומושכות אליהן את כל הנוכחים, השירות הינו אישי וחם, הצוות מקצועי ועומד בלוח הזמנים, והכי חשוב – ישנה הקפדה לערב את כל הנוכחים במשחק, כך שאף אחד לא ישב בצד וכולם יהנו מן החוויה.

אטרקציות מיוחדות לבר מצווה

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית שלחו לנו ותענו בהקדם:

אולי יעניין אותך גם

חברת בניית אתרים חברת בניית אתרים