לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 050-903-0901

הזמן אטרקציה

אנו מודים לך על התעניינותך באחת האטרקציות שלנו

אטרקציות מיוחדות לאירועים

מה עושה אירוע למושלם ? דברים כמו נוכחותם של אנשים הקרובים אלינו, אווירה שמחה, אוכל טוב, מיקום מעניין לאירוע וכמובן התוכן שלו. אטרקציות לאירועים הם חלק בלתי נפרד מהצלחתו וחשוב להקדיש זמן ומחשבה בבחירת האטרקציות והתאמתן לנוכחים. לכל גיל ולכל סוג קהל יש אטרקציות מתאימות יותר ומתאימות פחות. אם אינכם בטוחים באילו פעילויות לבחור – מוטב להתייעץ עם מומחה בתחום אשר מנוסה במתן שירות למגוון סוגי אירועים כמו ימי הולדת, חתונות, ימי גיבוש ואירועי חברה.

אטרקציות מיוחדות לאירועים מכל הסוגים 

כאשר מדובר באירוע חברה, ימי גיבוש או בר מצווה מומלץ בנוסף לאטרקציות לבחור גם קונספט לאירוע. הקונספט יתן רעיון אחיד לאירוע, צבע מסוים בו ניתן לצבוע את הרעיונות והפעילויות במהלך אותו יום. בחירת הקונספט תהפוך גם את בחירת האטרקציות לקלה יותר משום שקל יותר להתאים פעילויות לרעיון מסוים מאשר לרעיון לא מוגדר. במידה ומדובר בפעילות קבועה אשר תחזור על עצמה (לדוגמא ערב גיבוש שנתי לעובדים) ניתן לבחור בכל פעם קונספט אחר ובכך להציע בכל פעם מחדש פעילות שונה ומעניינת.

פייס איט אטרקציות לאירועים ישמחו לספק לכם שירות לכל אירוע ולכל מטרה. שירות זה כולל :

  • ייעוץ ותכנון הערב, סיוע בבחירת הפעילויות, הגדרת מיקומן ושילובן במהלך הערב.
  • הקפדה על ציוד באיכות הגבוהה ביותר העומד בכל התקנים
  • לוח זמנים קפדני אליו החברה מחויבת
  • הקפדה על אסתטיקה, נראות ונוחות מקסימלית
  • צוות מיומן ומנוסה אשר יתפעל את האירוע ויעשה אווירה חיובית ושמחה

פייס איט – אטרקציות לכל אירוע

פייס איט מציעים לשדרג את האירוע שלכם עם שירותיה של חברה המתמחה בהפעלות ואטרקציות לכל גיל. הפעילויות מספקות חוויה משותפת להורים ולילדים כאחד כאשר בין האטרקציות תמצאו תא צילום ומסך ירוק ולבן, שולחנות משחק, עמדת פוקר, שטיח ריקוד, משקפי מציאות מדומה, שזירת צמות ועוד.

צרו איתנו קשר ונשמח לספק לכם שלל אטרקציות מקוריות.

 

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית שלחו לנו ותענו בהקדם:

אולי יעניין אותך גם

חברת בניית אתרים חברת בניית אתרים