לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 050-903-0901

הזמן אטרקציה

אנו מודים לך על התעניינותך באחת האטרקציות שלנו

אטרקציות לקבוצות

דמיינו את התמונה הבאה…

חבורת אנשים קשקשנית ושמחה מפוזרת בשטח, עמדות כיבוד ושתייה, מוסיקה, שולחנות משחק, מסכי מולטימדיה צבעוניים, עמדות משחקים תחרותיים ו….כולם משחקים. כן, כן, זו התמונה שמציגה הצלחה של יום כיף או יום גיבוש. ההנאה המיוחדת הזאת מגיעה לכולם – לעובדי חברה, למפגש חברים ותיקים, ואפילו לקבוצת הורים וילדים שנפגשים להפנינג.

אטרקציות לקבוצות – זה הטרנד החם

מתכננים ערב גיבוש? יום כיף? אז תהיו בעניינים – בלי תוכן אטרקטיבי כל מפגש יהיה סתמי. כיום, כל עסק או חברה שעורכים מפגש גיבוש או אפילו כנס עסקי, דואגים לכך שיהיו אטרקציות בשטח. בפייסיט אנחנו מביאים אטרקציות מהמתקדמות והחדשניות ביותר, והופכים את הטרנד החם הזה לחוויה בלתי נשכחת לכל המשתתפים.

יום כיף בלי אטרקציות זה לא כיף!

ימי כיף כשמם כן הם – נועדו לגרום לתחושת כיף וחופש לכל מי שיוצא אליהם. אטרקציות כשמן כן הן – מושכות ומרתקות כל מי שנמצא בקרבתן. לכן השילוב של ימי כיף ואטרקציות הוא כל כך מושלם.

פייסיט מוציאה את הילד שבכל אחד מאיתנו

בפייסיט אנחנו מספקים אטרקציות לקבוצות רבות. לכן, מזדמן לנו לצפות כמעט כל יום באנשים שמשתתפים בימי כיף וגיבוש, וזה מה שרואות עינינו… ברגע שאנחנו מפעילים את האטרקציות מתרחשת המטמורפוזה – קבוצת המבוגרים הופכת ברגע אחד לחבורת ילדים נלהבת ואנרגטית. האדרנלין הזה הוא התוצאה הטובה ביותר שמארגני יום כיף או יום גיבוש יכולים לבקש לעצמם. פייסיט שואפת ומצליחה להשיג כזאת תוצאה.

אז מה אנחנו יכולים להציע כאטרקציות לקבוצות?

יש לנו בפייסיט את כל המגוון: שולחנות קזינו, שולחנות סנוקר וביליארד, הוקי אוויר, טניס שולחן, קונסולות משחק, מסכי מולטימדיה משוכללים, משקפי מציאות מדומה, תא צילום משוכלל (אחת האטרקציות הכי לוהטות!) ועוד ועוד.

עוד תגלו כמה זה שווה לכם!

בעזרת האטרקציות של פייסיט תוכלו להפיק מפגשים קבוצתיים חווייתיים במיוחד – וכל זאת בהשקעה משתלמת ביותר. כבר במהלך האירוע כשתחושו באנרגיות המדהימות שמסביב, תוכלו לחייך לעצמכם ולהבין עד כמה זה שווה לכם.

כל שנותר הוא לפגוש אתכם ולהתאים לכם את האטרקציות שיביאו את הכיף

התקשרו אלינו 050-9030901

LET'S FACE IT – אין כמו האטרקציות שלנו

 

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית שלחו לנו ותענו בהקדם:

חברת בניית אתרים חברת בניית אתרים