לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 050-903-0901

הזמן אטרקציה

אנו מודים לך על התעניינותך באחת האטרקציות שלנו

אטרקציות לבת מצווה

אטרקציות לבת מצווה הן חלק בלתי נפרד מחגיגת היום המיוחד בו ילדתכם מגיעה לגיל מצוות. אנשים רבים מצלמים אלבומים מיוחדים ביום הזה ומקדישים את מירב מאמציהם על מנת שהחגיגה תהיה בלתי נשכחת. החלק המרכזי בחגיגה הוא בלי ספק הרגע בו כל החברים מתכנסים יחד לכבוד בתכם, מברכים אותה ומביאים לה מתנות.

על מנת למלא את הערב בתוכן תוכלו להזמין שלל אטרקציות מחברות המתמחות בתחום זה. האטרקציות אשר כוללות משחקי שולחן, עמדות מולטימדיה, עמדות מסך ירוק ולבן, עמדות קזינו ועוד הפעלות רבות אחרות מבטיחות להשאיר את הילדים עם חיוך והנאה במשך שעות רבות.

אטרקציות לבת מצווה – עמדות פול מון

בר מצוות ובת מצוות הן לא סוגי האירועים היחידים בהם FaceIt מתמחים. אנו מציעים את שירותנו גם עבור אירועי חברה, אירועי גיבוש ועוד. אחד השירותים המקוריים שלנו הוא עמדת פול מון לאירועים אשר מוסיפה צבע רב לרחבת הריקודים. אנו נגיע עם תאורה מיוחדת וצבעים זוהרים ממש כמו בתאילנד ונספק לנוכחים במקום חוויה אדירה. החבילה כוללת:

  • מאפרות מקצועיות
  • תותחי אולטרה
  • בלונים זוהרים באולטרה
  • באקטים זוהרים לשתייה
  • קונפטי
  • זוהרים שיחולקו בין הנוכחים
  • ועוד

אל עמדה זו יצטרפו עוד שלל עמדות אחרות אשר יתנו מענה לכל ילד ומבוגר המעוניין לקחת חלק בחוויית היומולדת שמספקת FaceIt.

יחסי אנוש מעל הכל

אנו ב- FaceIt שמים דגש מיוחד על שירות חם ואישי. באירוע יום הולדת או אירוע חברה יכולים להיות רגעים לחוצים ומלחיצים, אך אנו נהיה שם כדי להרגיע את הדאגות ולנהל את הערב בצורה הטובה והמקצועית ביותר. מפעילים מקצועיים יחכו להם בעמדות וישמחו לעזור לכם בכל מה שתרצו, נעמיד לרשותכם ציוד באיכות הגבוהה ביותר, נתקין את העמדות תוך הקפדה על אסתטיקה ובטיחות, נבצע הרכבה ופירוק בהתאם ללוח הזמנים שנקבע ונדאג כי בסוף האירוע כל הנוכחים יצאו עם חיוך גדול ותחושת סיפוק.

אטרקציות לבת מצווה

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית שלחו לנו ותענו בהקדם:

אולי יעניין אותך גם

חברת בניית אתרים חברת בניית אתרים