לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 050-903-0901

הזמן אטרקציה

אנו מודים לך על התעניינותך באחת האטרקציות שלנו

אחריות זהב

אחריות הזהב שלנו: לא מרוצים? לא שילמתם

אנחנו היחידים בישראל שמציעים אחריות כזו. לא נדהמתם מהאטרקציות שלנו? לא שילמתם! איך אני יכול להרשות את זה? כי אנחנו בטוחים במאה אחוז במה שיש לנו להציע. השקענו המון זמן וכסף כדי להבטיח שהאטרקציות לאירועים שלנו הן מספר אחת בארץ. לא חסכנו שקל.

בדקנו כל אטרקציה בקפידה כדי שתתפקד היטב ברגע האמת ולא תעשה שום פאשלה באמצע. אנחנו עד כדי כך בטוחים שתיגנבו על האטרקציות שלנו שאנחנו מוכנים להסתכן באחריות מלאה על השירות. אפס סיכון. אם אתם לא מבסוטים לחלוטין מהאטרקציות שלנו, לא נדרוש מכם לשלם לנו שקל. איך זה בתור אחריות?

כמה שווה לכם שקט נפשי ואמינות?

אחד הפחדים הגדולים של אנשים המארגנים אירוע הוא שיבריזו להם. זהו פחד מוצדק, כי גם אנחנו שמענו סיפורי זוועה על ספקים שנעלמו ביום האירוע ודפקו את הכל. כאן אנחנו נכנסים לתמונה. אצלנו לא תתנו שום מקדמות כך שאין לכם מה לפחד. תשלמו אך ורק בסוף האירוע.

העובדה שאנחנו מקבלים תשלום רק בסוף, ורק במידה שאהבתם את העבודה שעשינו, שמה עלינו לחץ מטורף לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. מה זה נותן לכם, שורה תחתונה?

את השקט הנפשי והשלווה לדעת שיש מאחוריכם צוות שייתן את הנשמה ויפזר אנרגיות טובות ושמחה אצל כולם – ילדים ומבוגרים. אצלנו לא תמצאו שום אותיות קטנות ואקסטרה תשלומים. ניתן לכם את כל השקט לטפל בשאר ענייני האירוע החשובים.

לאורך השנים שמרתי על FaceIt כצוות בוטיק חם ומשפחתי. כולנו כאן בני משפחה שגדלו יחד, ואנו מביאים את האנרגיה הטובה הזו לכל אירוע ומגיעים במטרה לתת פאן לכולם. לא תראו אותנו אף פעם ללא חיוך, ותקבלו מאיתנו את היחס הכי חם ואישי שאי פעם קיבלתם.

חברת בניית אתרים חברת בניית אתרים